מצלמה תרמוגרפית

כמעט כל אינסטלטור אשר מעוניין להגיע לקהל לקוחות גדול, לא מוותר על האפשרות להחזיק ברשותו מצלמה תרמית. אם בעבר רק חברות שהיו מתמחות באיתור נזילות היו מחזיקות במצלמות אלו הרי שכיום גם אינסטלטורים מהשורה מחזיקים במצלמות אלו. על מנת להבין מדוע זה משתלם להם, נסביר במאמר זה מה זה אומר מצלמה תרמוגרפית ומדוע משתלם להם להחזיק אותן.

מצלמה תרמוגרפית הן מצלמות שמסוגלות לראות מה קורה בתוך הקירות. המצלמות סורקות את הקירות באופן כזה שהן מצלמות מה מתרחש בתוכו. כשהן מזהות שינוי בטמפרטורה או שינוי אחר שנוצר בקיר פנימה, הן מאתרות את הנקודה ומסמנות אותה. הרעיון הוא שהמצלמה לא צריכה לבוא במגע עם האובייקט אותו היא מצלמת. זה מקל מאוד בהמשך העבודה, כפי שנוכל לראות מיד, מאחר והמצלמה מגלה לנו מה מתרחש בתוך הקיר, אז אין צורך לפרק את כולו. צריך לומר מצלמה תרמית מהסוג הזה, מאתרת שינויים בקירות מסוגים שונים, זה יכול להיות קיר פנימי, חיצוני, תקרות, חניונים, מרתפים ועוד. מכאן אפשר להבין שהיא עובדת על סוגים מגוונים של קירות ולא בהכרח רק קיר לבנים רגיל.

מדוע השימוש במצלמה מקל על אינסטלטורים? התשובה היא מאוד פשוטה, בשביל לאתר נזילות, אין צורך לשבור את כל הקיר או לפתוח אותו במקומות שונים, מספיק לסרוק עם המצלמה על גבי הקיר, ובכך למעשה לאתר את הנקודה בה חל בו שינוי. במקרה כזה. ניתן לאתר את הנקודה המדויקת שדורשת טיפול ואז אפשר להחליט האם התיקון יתבצע דרך הצנרת או דרך סדק שנעשה בקיר.

כאמור, אם בעבר לא הרבה אינסטלטורים השתמשו במצלמה כזו, הרי שכיום כמעט כל אינסטלטור אשר מעוניים להרחיב את קהל הלקוחות שלו ישתמש בה. הרי חלק גדול מעבודתם של אינסטלטורים היא לאתר נזילות, מאחר והדרך הפשוטה והטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מצלמה תרמית, אין שום סיבה שלקוחות יפנו למי שאין לו מצלמה כזו. לכן אינסטלטורים מעדיפים להחזיק מצלמה זו, גם אם היא עלותה הראשונית יכולה להיות גבוהה והם יידרשו לעבור הדרכה כיצד להשתמש בה.

אם אתם אינסטלטורים ואתם מחפשים מצלמה תרמוגרפית, זה הזמן שלכם לפנות אלינו לשני טק, אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מצלמות אשר יכולות לעזור לכם. אצלנו תיהנו מצוות מקצועי ואיכותי שישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל שאלה תוך זמן קצר מאוד. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר.