דף הבית » שירותים » שני-טק אקדמי קורסים וימי עיון » קורס תכנון מתח נמוך פיקוד, בקרה ואוטומציה בתעשיה (כולל הכנה לוועדת רישוי חשמלאים)

קורס תכנון מתח נמוך פיקוד, בקרה ואוטומציה בתעשיה (כולל הכנה לוועדת רישוי חשמלאים)

hat

הכשרת חשמלאים לתעשייה ,הקניית ידע, כלים וניסיון לנושאים הנלמדים בקורס, עם דגש על הקשר בין התאוריה "לעולם" המעשי בתעשייה. הקורס ילווה בציוד הדגמה לנושאים הנלמדים "הלכה למעשה", דוגמאות לשימוש מעשי ביידע הנלמד, אחזקה, התקנות, תכנון, ניתוח ופתרון תקלות, התנסות מעשית בשימוש בציוד בדיקה, והכנה לבחינה בוועדת קבלת רישיונות. מניסיון העבר קורס מסוג זה ישדרג את המקצועיות של הלומדים יכשיר אותם לתעשייה ולוועדת קבלת רישיונות באופן איכותי מאוד כך שיוכלו לעבור בהצלחה את הבחינה בוועדה.

מתכונת הלימודים בקורס –
מועד פתיחת הקורס הקרוב- 
הקורס בן 18 מפגשים אחת לשבוע, בימי ו', 5.6.20
בין השעות 08:30-11:30
מקום הלימוד- מרכז "תקוותנו", אשקלון. החניה חופשית.
על המרצה –
בן ציון ניסים ברדה, מהנדס חשמל, מנהל בכיר במח' הנדסה ויועץ מקבוצת CBC, קוקה קולה. מנהל תחום חשמל מכשור ובקרה במפעל BBL ו- Carlsberg, בעל ניסיון של כ- 27 שנה בתעשייה בתחום זרם חזק, תכנון, אחזקה, ניהול פרויקטים, מכשור, בקרה והכשרת חשמלאים.
בעל ניסיון רב בהכשרת חשמלאים בתעשייה והנחיית קורסי הכשרה לוועדות רישיונות חשמל.

סילבוס-

האקדמיה למקצועות החשמל טופס הרשמה
לימי עיון מקצועיים והתחייבות כספית

חובה למלא טופס רישום לפני התשלום

מחיר מלא 4,500 ש"ח לפני מע"מ. ניתן לפריסה בתשלומים.

הרשמה

תנאי הרשמה
  • מספר המקומות בקורס מוגבל. רק תשלום בפועל מבטיח את מקומם של המשתתפים
  • בקשות לביטול הרשמה בכתב בלבד. יש לוודא עם ההנהלה כי הבקשה התקבלה. במקרה של הגשת בקשה לביטול הרשמה עד 14 יום לפני מועד פתיחת הקורס, דמי הרישום ושכר הלימוד אם שולם, יוחזרו במלואם. במקרה של הגשת בקשה לביטול הרשמה מ 14 יום לפני מועד פתיחת הקורס, שכר הלימוד לא יוחזר.
  • פתיחת הקורס מותנית במספר מינימלי של משתתפים. שני-טק רשאית לשנות את מתכונת הלימוד (ת. פתיחה, ימים ושעות) כל זה בתיאום מראש עם הנרשמים
  • במקרה של אי פתיחת קורס דמי הרישום ושכר הלימוד יוחזרו במלואם למשלם.