מד תדר

בתחום האלקטרוניקה המונח 'תדר' מתייחס למספר המחזורים שמתבצעים בכל יחידת זמן. תדירות זו נמדדת ביחידות הרץ – שזה מספר יחידות המחזור שמתבצע בשנייה אחת. תדירות יציבה וקבועה היא אחד הפרמטרים הכי חשובים במערכות חשמליות אמינות. לכן, אין פלא שמד תדר הוא מכשיר בסיסי שנמצא בכל מעבדת אלקטרוניקה. בין אם מדובר במעבדה לימודית בתיכון, במעבדות שירות לתיקונים של מחשבים ומוצרי אלקטרוניקה ביתיים, וכמובן בכל מעבדה של מחקר ופיתוח שנושקת באחד התחומים הרבים בהם האלקטרוניקה היא שחקן פעיל.

משדרים על תדר נכון

העובדה שמד תדר הוא מכשיר בדיקה יחסית בסיסי גרמה לכך שיש היצע אדיר של מכשירים בתצורות שונות, איכויות שונות וכמובן הבדלי מחיר משמעותיים. נכון שלכל נישה יש מד תדר שמתאים עבורה, אבל גם בתוך הנישות והייעודים השונים יש הבדלים רבים באיכות ובמחיר. כדאי מאוד שתהיו ב'תדר הנכון' כשאתם בוחנים מדי תדר, כי זו דוגמה קלסית למוצר זול שעליו אתם עלולים לשלם מאוד ביוקר.

כמו במרבית מכשירי הבדיקה האיכות של מדי תדר נבחנת בדיוק שלו, היציבות שלו והאמינות שלו. כשאתם שוקלים לקנות מד תדר ההמלצה הגורפת היא לבצע את הרכישה רק מגוף מומחה ומקצועי שהוא ספק רשמי של מותגים מובילים, ומספק תמיכה טכנית מעולה. או במילים אחרות, כשאתם צריכים מד תדר פנו לחברת שני טק.

מובילים את תחום 'פתרונות הבדיקה' בישראל

שני טק פועלת בשוק הישראלי מאז 2004 ומתמחה בפתרונות בדיקה ובאספקת ציוד בדיקה מתקדם הכולל בנוסף למדי תדר גם אוסילוסקופים, רבי מודד ומדי אור ועוד. עבור רובנו המונח 'מד אור' מתקשר בעיקר לתחום הצילום, אבל היום מדי אור משולבים במוצרים שונים וניתן למצוא מדי אור משתלבים במערכות אוטומטיות רבות לשימושים שונים בתעשייה.

one stop shop

נסכם: חברת שני טק היא one stop shop של פתרונות בדיקה בכל הרמות, וציוד מדידה מתקדם של היצרנים המובילים בעולם. החברה מציעה מגוון גדול של מכשירי בדיקה כמו רב מודד, רב תדר, אוסילוסקופ או מד אור. כל המוצרים מגיעים עם אחריות מלאה וגישה למעבדת כיול ושירות שפועלת על פי הסטנדרטים המקצועיים הקפדניים בעולם.