רב מודד שולחני

רב מודד שולחני הנו מכשיר מדידה שתפקידו למדוד כמה ערכים חשמליים כמו מתח, התנגדות, זרם, קיבול והשראות. את הנתונים הוא מספק ביחידות הרלוונטיות (וולט, אמפר ואוהם). רב מודד ידני הוא ממכשירי המדידה הנפוצים והוורסטיליים בעולם.

כמה מכשירי מדידה במכשיר אחד

בעבר רבי מודד חשמליים היו מכשירים בעלי צג אנלוגי עם מחט שנותנת חיווי. היום רבי מודד ידניים הם לרוב דיגיטליים. עובדה ההופכת אותם להרבה יותר נוחים לשימוש בבדיקת מערכות ממוחשבות, משום שמאוד נוח לחבר אותם לממשקי מחשב.

רבי מודד חשמליים הם מכשירים ייחודיים בנוף הצומח (יער של ממש) של מכשירי מדידה חשמליים. בניגוד למגמה הכוללת בה כל מכשיר 'נתפר' באופן מדויק למשימה ספציפית בנישה מאוד מסוימת, הרב מודד שולחני מכוון למשימות הרבה יותר נרחבות ומתפקד כמכשיר כולבויניק. עובדה זו הפכה אותו למאוד פופולרי בקרב טכנאים עצמאיים ומעבדות שירות קטנות –  למעשה, יש הרואים ברב מודד שולחני את המקבילה לפלאייר פטנט או המברגה בעולם האלקטרוניקה.

הוורסטיליות והפופולריות הביאו לכך שקיימים דגמים רבים של רבי מודד ומותגים רבים המשווקים אותו. יש מן הסתם גם הבדלי איכות גדולים. כאן כדאי לציין שלא מומלץ להתפשר או לחסוך ברכישת רב מודד שולחני, בעיקר כשמדובר בצרכנים המקצועניים. רב מודד פגום שלא מוציא חיווי מדויק עלול לגרום יותר נזק מתועלת.

לרכוש מהמומחים

לכן, כאשר רכישת רב מודד עומדת על הפרק פנו תמיד למומחים. קנייה אצל חברה מתמחה עם נציגי שירות שהם בעצמם אנשי מקצוע כמו, למשל, בחברת שני טק, תבטיח לכם שתרכשו את המכשיר שבאמת מתאים ונותן מענה לצרכים המקצועיים שלכם. בשני טק ידאגו לכך שתרכשו מכשיר איכותי ואמין מבית של מותג מוביל; וחשוב מכול, יתנו לכם את השקט הנפשי שרק חברה מתמחה שמחזיקה מעבדת שירות, כיול ותיקונים ברמה עולמית יכולה להעניק.

שני טק שנוסדה בשנת 2004 היא היום החברה המובילה בישראל ב'פתרונות בדיקה' וציוד מדידה אמין, מדויק ומתקדם. החברה משווקת סוגים רבים של מכשירי מדידה למחקר ותעשייה ובכללם דגמים מתקדמים של רב מודד ושלחני.